22 sie 2016

review: banggood & bornprettystore


Hej wam! W ostatnim czasie odezwały się do mnie dwa sklepy z propozycją współpracy. Po obejrzeniu asortymentu obydwu, zdecydowałam się na małe zamówienia. Paczki przyszły do mnie dosyć szybko, a o samych produktach, które zamówiłam możecie przeczytać poniżej. 
pomadki - klik, zegarek - klik

Zacznijmy od Banggood. Na tej stronie asortyment jest naprawdę szeroki. Znajdziecie tutaj kosmetyki, ubrania, dodatki, ale zarówno akcesoria do kuchni, czy elektronikę. Ja zdecydowałam się na zegarek oraz dwie matowe pomadki. Zegarek jest naprawdę świetnie wykonany. Wygląda tak jak na zdjęciach na stronie. Ma szeroką bransoletę, przez co trochę lata mi po ręce, ale nie przeszkadza mi to, wręcz przeciwnie ma to swój urok. Przejdźmy do pomadek. Szczerze powiem, trochę bałam się ich zamawiania. Obawiałam się, że będą one nietrwały, kolor całkowicie nie takie jak na stronie, ale moje obawy nie okazały się prawdziwe. Pomadki mają piękne kolory, dokładnie takie jakich oczekiwałam. Do tego są bardzo trwałe, zmycie ich wodą raczej możliwe nie jest. Trzeba użyć produktu do demakijażu. Mogę powiedzieć, że z zamówienia jestem bardzo zadowolona i jeśli jeszcze kiedyś będę mieć okazje zamówienia czegoś, to się zgodzę :)
pędzel duży - klik, pędzel mały - klik, bransoletka - klik, choker - klik

Co do BornPrettyStore, było to już moje kolejne zamówienie z tej strony i podobnie, tak jak wcześniej, nie zawiodłam się. Tym razem zdecydowałam się na zamówienie dwóch pędzli. Jeden większy do konturowania, oraz mniejszy do brwi. Oba są naprawdę dobrze wykonane. Nie miałam okazji wykonywać jeszcze nimi makijażu, ale myślę, że sprawdzą się świetnie w swojej roli. Zamówiłam również bransoletkę, którą podarowałam mamie, gdyż uwielbia ona srebrną biżuterię i przypadła jej do gustu. Bałam się, że nie będzie dała się założyć na rękę, ale jest ona równie szeroka jak zegarek i też lata po ręce. Ostatnią rzeczą był rzemyk/choker czy jakkolwiek inaczej jest to nazwane. Długo mi się podobał właśnie taki mały dodatek, który sprawi, że będziemy wyglądać oryginalnie i dlatego zdecydowałam się go zamówić. Z zamówienia również jestem zadowolona, bo rzeczy są świetne.

Słyszeliście o tych sklepach? Podobają Wam się rzeczy?

1 sie 2016

warsaw on my phone


Ostatnio miałam okazję zawitać do Warszawy. Wyjazd był tak spontaniczny, że nawet nie pomyślałam o zabraniu ze sobą aparatu. Jednak mimo to, robiłam dużo zdjęć telefonem. Gdy je przejrzałam, stwierdziłam, że mogę Wam je pokazać.  Wydaje się niemożliwym zwiedzenia kilku najważniejszych punktów Warszawy w 4 godziny, jednak ja powiem, że jest to możliwe, ponieważ ja tego tego dokonałam. Po krótkim błądzeniu, jeździe w kółko (dzięki, której udało się zobaczyć Stadion Narodowy z bliska haha), trafiliśmy pod Zamek Królewski. Tam również krótki spacer po starówce, zdjęcia, a następnie czas na centrum. Tam głównym punktem był Pałac Kultury i Nauki, wjechaliśmy na górę na taras widokowy, a w widokach, które stamtąd widziałam, można powiedzieć, że się zakochałam. Po tym, przyszedł czas na małe zakupy i posiłek w Złotych Tarasach. Nie myślałam, że to centrum handlowe jest, aż tak ogromne, a na pewno większe od częstochowskiej Galerii Jurajskiej. W tym dniu udało mi się również zobaczyć małą część Łazienek Królewskich z Pałacem na Wodzie, a następnie udaliśmy się do domu.

Ta mała wycieczka do Warszawy, była moją pierwszą wizytą w stolicy. Nigdy wcześniej nie miałam okazji do niej zawitać. Myślę, że na jednej nie poprzestanę, bo jest jeszcze kilka miejsc, które z wielką chęcią bym zobaczyła, a na które brakło czasu. Udało mi się poczuć klimat wielkiego miasta, stojąc w korkach, przepychając się na światłach i widząc ludzi w biegu. Spodobało mi się to, taka odskocznia od mojego codziennego życia, a spontaniczny wyjazd to coś, co z pewnością powtórzę.-------------------------------

Ostatnio napisał do mnie sklep Banggood z ofertą współpracy. Postanowiłam się zgodzić, gdyż bardzo spodobał mi się asortyment. Można tam znaleźć rzeczy od ubrań, po elektronikę. Przygotowałam dla Was krótką wishlistę, a parę produktów może uda się Wam zobaczyć u mnie ponownie. Wybrałam te rzeczy, ponieważ są one rzeczami, o których marzę długo, a które ciężko mi dostać. Mam nadzieję, że się Wam podobają.


pomadka - TU | zegarek - TU | pędzle - TU


Mieliście okazję być w Warszawie? Podobało Wam się?